Dětský den na Rokytě 2023

Komentář a fotografie k akci OÚ Rokyta

Dětský den 2023 Dne 3.6.2023 v 15 hodin odstartoval v našem Volnočasovém areálu další ročník oblíbeného dětského dne. Počasí až na občasné fouknutí větru vyšlo skvěle. Na letošním dětském dni se sešlo 61 dětí v doprovodu maminek, tatínků, babiček, dědečků.... Bylo nás opravdu hodně. Pro děti byla již tradičně malinovka a párek v rohlíku zdarma. Dále pro děti byly připraveny úkoly na deseti stanovištích a za úspěšné splnění úkolu dostali malou odměnu a razítko na kartičku. Za odevzdanou vyplněnou kartičku si v cíli mohly vybrat svoji věcnou cenu. Dále pro děti bylo připraveno malování na obličej a dočasné tetovaní pod odborným vedením paní Krejčové z Prahy. Nesměl chybět ani oblíbený skákací hrad který pro nás obstarali manželé Kyptovi. Dále nás navštívil zlomek klubu amerických aut US Cars North, kde děti za odpověď na lehkou otázku mohly získat také malou sladkou odměnu. Od 16 hodin se děti mohly svézt na krásných koních které nám půjčila ze své stáje paní Monika Marušková. Po skončení soutěží si nejen děti, ale i dospělí mohli zkusit zastřílet na plechovky z airsoftových zbraní. Střelba byla pod vedením a dohledem Jakuba Čelikovského. Občerstvení nám zajistila naše Maruška Ferklová se svým týmem. O hudební kulisu celého dne se nám staral pan Oskar Marek se svými pomocníky. Poděkování tedy patří Marušce za občerstvení, manželům Kyptovým za skákací hrad, paní Monice Maruškové a jejím pomocnicím za koně, paní Krejčové za malování na obličej a dočasné tetování. Klubu US Cars North děkujeme za výstavu automobilů. Panu Oskaru Markovi za zapůjčení aparatury a hudební doprovod. Firmě AZ FARM patří dík za finanční dar. Všem, kteří nám jakýmkoliv způsobem pomáhali ať na stanovištích, tak s přípravami. patří rovněž náš velký DÍK.

Autor: Martin Čelikovský Foto: Martin Čelikovský, Josef Malík

Dokument zde ke stažení (65.4 kB)

Datum vložení: 8. 6. 2023 18:05
Datum poslední aktualizace: 8. 6. 2023 18:27