ZAHÁJENÍ ADVENTU 2019

informace o akci OÚ

ZAHÁJENÍ ADVENTU NA ROKYTĚ 2019

Jak je už tradicí v Rokytě, pořádal obecní úřad na začátku prosince akci k nástupu adventu s rozsvícením stromu u obecního úřadu.

Za zvuku koled a vůně svařáku jsme měli možnost ochutnat dobroty z dílen našich zdatných

cukrářek ze vsi. Naši spoluobčané a kamarádi měli možnost se občerstvit čajem, kávou, grogem,

již zmíněným svařákem a výbornou gulášovou polévkou.

Po zahájení s přivítáním od pana starosty Marka nám přednesly básničky naše děti ze školky z Dolní Krupé za podpory svých učitelek. Za to jim děkujeme, bylo to kouzelné.

Po setmění pan starosta odpočítal rozsvícení stromu, které se povedlo. A SVÍTÍ krásně.

Velká účast ukázala, že OÚ jde správným směrem a tyto akce bude nadále pořádat. Je to příležitost našich občanů k setkání v příjemné pohodě blížících se vánoc.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci pod vedením paní Radky Markové