Výroční valná hromada SDH Rokytá 12.01.2019

Schůze hasičů

VÝROČNÍ VALNÁ HROMADA ROKYTSKÝCH HASIČŮ

Na 12. ledna 2019 byla svolána tradiční Výroční valná hromada SDH Rokytá. V příjemném prostředí našeho obecního sálu se sešli jak Rokytští hasiči, tak hosté z řad členů okolních sborů 4. okrsku.

Po přivítání přítomných a zvolení povinných komisí zazněly jednotlivé zprávy:

• o činnosti SDH Rokytá v r. 2018
  • o činnosti Jednotky sboru dobrovolných hasičů
  • o činnosti dětského hasičského kroužku
  • o hospodaření a o kontrole hospodaření

Nakonec starosta SDH Josef Růžička přednesl plán práce SDH Rokytá na r. 2019.

V další části byly předány dary těm členům, kteří v loňském roce oslavili životní jubilea a drobný dar bývalé paní starostce Jiřině Loupové, jako poděkování za dlouholetou spolupráci s naším SDH.

Jednání VVH přešlo plynule k diskuzi, v níž zazněly vedle příspěvku starosty obce i zdravice zástupců okolních sborů. Rovněž byla v diskuzi vyslovena otázka o organizačním zajištění letního memoriálu Z. Šlambory.

Po odhlasování usnesení a ukončení oficiální části VVH byl podán výborný hovězí gulášek, který za pomoci Romana Laubeho zajistila nájemkyně obecní hospůdky, paní Petra Marková. Ta se rovněž postarala o vzornou obsluhu během celé schůze i po jejím skončení.