OSLAVA DNE DĚTÍ 2019 NA ROKYTĚ

informace o akci OÚ Rokytá

OSLAVA DNE DĚTÍ 2019 NA ROKYTĚ

U příležitosti svátku všech dětí uspořádala obec Rokytá oslavu v podobě sportovně zábavného odpoledne.

Dne 1. 6. 2019 bylo ve Volnočasovém areálu vše připraveno tak, aby ve 14:00 mohly oslavy propuknout.

Na děti zde čekala novinka a sice velký skákací hrad, byla připravena stanoviště se zajímavými úkoly převážně sportovního charakteru, dále dva bazénky pro osvěžení a v neposlední řadě občerstvení, které bylo stejně jako vše ostatní v režii obce Rokytá.

Po splnění všech úkolů dostaly děti sladkou odměnu a rovněž zajímavé dětské knížky, převážně komiksy. Věřím, že se všem, nejen zhruba čtyřiceti dětem, příjemně prožité odpoledne líbilo a že se všichni budou na akce pořádané obcí Rokytá vracet.

Poděkování za vzornou organizaci patří všem, kteří se jakýmkoliv dílem přispěli ke zdárnému průběhu a také nájemkyni naší hospůdky za pomoc s podáním občerstvení.

Text: A. Marek

Foto: Jitka Hamrlová