Aktuální počasí

Počasí dnes:

25. 7. 2017

zata

Bude oblačno až zataženo. Denní teploty 17 až 21°C. Noční teploty 14 až 10°C.

Přehrát/Zastavit Další

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 10
DNES: 425
TÝDEN: 896
CELKEM: 269544

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Mobilní verze

mobilní verze

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Bítouchovské nasávání

Tradiční regionální hasičská soutěž, týmům z Rokyty nevyšla 12.9.2009 podle představ. Přestože se oba týmy, mladí i stará garda, dostavily na start v plném počtu a s velkým odhodláním, vlastní výsledky vůbec neodpovídaly očekáváním. I když jsme určitě neměli odtrénováno tolik co ostatní, nasazení všech slibovalo lepší časy, než jaké byly dosaženy díky opět špatně fungující technice, jak stříkačce „8“ u staré gardy, tak „12“ u mladých. A když se u prvního útoku muži „A“ přidala kuriózní nehoda, kdy se u rozdělovače ulomily páčky ventilů, bylo po nadějích.

Muži „A“ tak obsadili celkové 8. místo a stará garda 3. místo, tedy opět na stupních vítězů. I když už čtvrtý soupeř nebyl, potěšil u staré gardy aspoň čas, který byl cca o 10 vteřin lepší než u týmu „A“.

Nyní je nutno ve spolupráci se zastupitelstvem obce urychleně a zásadně vyřešit stav požární techniky, konkrétně stříkaček, protože musí být funkční nejen pro požární sport, ale i pro event. skutečný zásah. Rovněž je nutno pokročit na přípravě hřiště, které by mj. umožnilo častější tréninky, kontrolu techniky a snad do budoucna i příprava další generace hasičů.
 

 

Stránka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Stránka